בנייה

האגודה השיתופית גבעות בר פרסמה "תיק לבונה" (מצורף לערכת המידע) המפרט את הדרישות מן הבונים ביישוב. בתיק זה מפורט התהליך כולו והוא כולל את תקנון הבניה של האגודה ואת "מדריך לרישוי בניה" שפרסמה הועדה המקומית לתכנון ובניה בני שמעון. אנא שמרו תיק זה לעוין נוסף כדי שיסייע לכם בתהליך הבניה.
תוכלו גם להיעזר במאגר הידע שנצבר בקרב תושבי היישוב שכבר עברו את חוויית הבניה. נוכל לסייע ולייעץ, לחוות דעה על קבלן זה או אחר ולתת טיפים מניסיוננו.
בנוסף, יעמדו לרשותכם נציגי היישוב השונים (מנהל יישוב, מנהל קהילה, ועדת קליטה ועוד) לסייע בכל הנוגע לתהליך וכדי להתחיל בביסוס ההיכרות שלכם עם קהילת גבעות בר. תוזמנו לאירועים השונים של הקהילה לצורך הכרת המשפחות – אתם מוזמנים בשמחה להגיע לאירועים אלו!!
 
כניסה לבית - ברוכים הבאים!
היום הגדול הגיע ואתם עוברים לביתכם החדש בגבעות בר. כמו בכל דבר חדש התקופה הראשונה היא של הסתגלות והיכרות. ועדת הקליטה תעשה מאמצים כדי להקל עליכם את המעבר עד כמה שאפשר ולהכיר לכם את היישוב ואת אורח החיים בו. אל תהססו להיעזר בנו – מנהל הקהילה, חברי ועדת קליטה, מנהל היישוב, הוועד המנהל, או בכל תושב אחר ביישוב. זכרו – לא הביישן למד... אנו מאחלים לכם קליטה מהירה ומוצלחת.