טיולי משפחות

(13/04/2016 09:49)
טיול משפחות-שיירת מכוניות
החל מאוקטובר 2010, מאורגן מידי חודש, בד"כ בשבת האחרונה של החודש טיול משפחות המיועד לכלל משפחות היישוב וכן למשפחות שרכשו מגרש ועדיין לא סיימו בניית הבית.
 
הטיולים בדרגת קושי קלה, אשר מטרתם גיבוש חברתי, היכרות עם משפחות חדשות, הקניית ערכים תרבותיים וחינוכיים ועוד. הטיולים הינם בעלי אופי משתנה, החל מביקור במרכז להצלת צבי הים במכמורת, דרך מפעל הדבש ביד מרדכי, ועד לטיול עם מדריך מקצועי בנחלים שונים, ולמידה על הטבע. בנוסף לטיולי השבת, מתארגנים מעת לעת טיולי סוף שבוע, בהם לנים יחד בחאן ומטיילים בסביבתו.
 
ללא ספק, מדובר על מפעל ייחודי אשר כולל בתוכו מרכיבים רבים, ומושתת על האופי ההתנדבותי של המשפחות ביישוב. מאז התחילו, כללו הטיולים את רוב משפחות היישוב, כאשר ברובם מדובר על "פורמט" דומה – נפגשים בבוקר שבת בשער היישוב, כל משפחה שמה בחלון המכונית דגל היישוב, ויוצאים בשיירה לנקודת הפתיחה. שם, יושבים לארוחת בוקר משותפת, ומתחילים את הטיול. בסיום, יושבים שוב יחד ומוצים עוגות (שהוכנו בבית מבעוד מועד!) ושותים קפה ותה ירוק.
 
לאחר סיום הטיול, מופץ אלבום תמונות דיגיטלי לכלל התושבים, לצפייה בתמונות שצולמו בו. כלל האלבומים הדיגיטליים של הטיולים מרוכזים באתר מסוג פיקאסה, ופתוחים לצפייה.